KONTAKTID

Direktor Tea Pendla, Tartumaa aasta õppeasutusejuht 2016
tel.  51988835,  lasteaed@lohkva.edu.ee
Direktori vastuvõtuajad:
Esmaspäev 7.30 - 10.00
Neljapäev 12.30 - 18.00

Majandusjuhataja Anna-Lena Märjamaa,
tel. 53060085, majandusjuhataja@lohkva.edu.ee 

Õppealajuhataja Anneli Mõtsmees,
tel. 5659644,  oppealajuhataja@lohkva.edu.ee

Tugispetsialistid:
Logopeed Ülle Viltrop  ylleviltrop@lohkva.edu.ee
Eripedagoog Kristi Karindi  kristikarindi@lohkva.edu.ee

Rühmade telefonid:
Nublud tel. 5063708
Sipsikud tel. 53060993
Sabatähed tel. 53054513
Naerulinnud tel. 53061229
Nöbininad tel. 51992160
Naksitrallid tel. 53066475 

Leiad meid kaardilt: